Praca

Frezer CNC / Operator maszyn CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC,
  • ustawianie maszyn CNC.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operator maszyn CNC,
  • umiejętność obsługi Frezarek sterowanych numerycznie/ maszyn CNC,
  • doświadczenie w programowaniu CNC,
  • łatwość w odczytywaniu rysunku technicznego,
  • koncentracja, samodzielność i sumienność,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę bez pośrednictwa agencji pracy, ukierunkowaną na długą współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Szkolenia wewnętrzne, wdrożenie nowego pracownika na stanowisku pracy przez instruktora,
  • Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

DeutschEnglish
Fundusze Unijne